Hepsipay, BDDK’nın 11 Şubat 2016 tarihli 6732 sayılı kararıyla, 6493 Sayılı Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren lisanslı bir elektronik para kuruluşudur.
“Ödemeler burada, işler yolunda!”

Genel

İşyerlerinin farklı ihtiyaçlarına ve iş modellerine yönelik geliştirilen bir ödeme altyapısıdır. Kredi ve banka kartlarıyla ödeme alabilmek için en kolay çözüm yoludur. Hepsipay Sanal POS hizmetini internet sitenize entegre ederek hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

  • Hepsipay’in kurulumunu tek tıkla kolay bir şekilde yaparsınız.
  • Çok kısa bir süre içerisinde sitenizden ödeme almaya başlarsınız.
  • Tek sözleşmeyle tüm bankaların banka ve kredi kartlarıyla ödeme alabilirsiniz.
  • Her bankanın ayrı ayrı uzun başvuru sürecine dâhil olmak zorunda kalmazsınız.
  • Tek fiyatlama ile tüm bankalarla aynı komisyon üzerinden çalışırsınız.
  • İade, iptal gibi işlemleri, çok kısa zamanda kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Satışlarınızı Hepsipay Defterim üzerinden kolayca takip edersiniz.
  • Üst düzey güvenlik sistemi sayesinde sahtecilik (fraud) riskini en aza indirirsiniz.
  • Müşteri itirazı kaynaklı maliyetlerinizi azaltırsınız.
  • Müşterilerinizin onay vermesi şartıyla kart saklama hizmetinden yararlanıp müşterilerinizden tek tıkla ödeme alabilirsiniz.

Hepsipay PCI DSS sertifikasına sahiptir; bu nedenle sizin sitenizde ayrıca bir PCI DSS sertifikasına sahip olmanıza gerek yoktur.

Şüpheli işlemi fark etmenizden sonra en kısa sürede fraud@hepsipay.com’a e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

satis@hepsipay.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Kredi kartınızın bilginiz dışında Hepsipay üzerinden kullanıldığını tespit etmeniz halinde öncelikle bankanızla irtibata geçerek ilgili kredi kartınızı kullanıma kapattırmanız gerekmektedir. Ardından, vakit kaybetmeden Hepsipay müşteri hizmetlerine 0(850) 558 0200 nolu telefondan ulaşarak bilgi vermeniz ve/veya fraud@hepsipay.com eposta adresinden bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Hepsipay üyeliğinizin başka kişiler tarafından kullanıldığını farketmeniz halinde Hepsipay müşteri hizmetlerine 0(850) 558 0200 nolu telefondan ulaşarak bilgi vermeniz ve/veya fraud@hepsipay.com eposta adresinden bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir. Ardından, vakit kaybetmeden kullandığınız diğer sanal üyelikleri kontol ederek bunlara ait şifre bilgilerinizi de güncellemenizi öneririz.

Güvenli ödeme yapmanız için aşağıdaki konulara dikkat etmenizi öneririz;
Hepsipay PGW kullanarak gerçekleştirdiğiniz ödemelerinizde, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi banka personeli dahil üçüncü şahıslarla paylaşmayınız.

3D Secure ödeme seçeneğini kullanarak güvenle ödemenizi gerçekleştiriniz.

3D Secure ödeme sırasında bankadan mesaj olarak gönderilen işlem şifresini banka personeli dahil üçüncü şahıslarla paylaşmayınız.

Hepsipay Hesabınızın güvenliği için aşağıdaki konulara dikkat etmenizi öneririz;

Hepsipay Kurum Kodunuzu ve Şifrenizi, Hepsipay destek hattı dahil üçüncü şahıslarla paylaşmayınız.

Şifrenizi, doğum tarihiniz, nüfus cüzdanı numaranız, 1234 gibi ardışık sayılar ya da desteklediğiniz takımın kuruluş yılı gibi kolay tahmin edilebilir bilgilerden seçmeyiniz.

Şifrenizi yazılı olarak bulundurmayınız ve/veya cep telefonunuza kaydetmeyiniz.

Şifrenizi unutmanız veya bloklanması halinde şifremi unuttum sekmesini kullanarak hesabınıza tanımlı cep telefonu numaranıza gelecek doğrulama kodunu kullanarak yeni şifre alabilirsiniz.

Hassas ödeme verilerinizin kaybedilmesi, çalınması, silinmesi ya da değiştirilmesi gerektiği durumlarda Hepsipay müşteri hizmetlerine 0(850) 558 0200 nolu telefondan ulaşarak bilgi vermeniz ve/veya satis@hepsipay.com eposta adresinden bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir. Hesap erişim şifrelerinizi unutmanız durumunda şifremi unuttum butonunu kullanarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Üye işyerlerine özel olarak yapılacak bilgilendirmeler; hesap aktifleştirme aşamasında e-mail yoluyla, hesap aktif olarak kullanılırken günlük yapılan ödemelerle ilgili olarak SMS ile yapılmaktadır. Bu kanallar üzerinden gelmeyen Hepsipay başlıklı bilgilere itibar edilmemelidir.