Hepsipay, BDDK’nın 11 Şubat 2016 tarihli 6732 sayılı kararıyla, 6493 Sayılı Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren lisanslı bir elektronik para kuruluşudur.
“Ödemeler burada, işler yolunda!”

Entegrasyon

Başvurunuzun onaylanmasının ardından size göndereceğimiz entegrasyon dokümanındaki adımları takip ederek Hepsipay kurulumunuzu yapabilirsiniz.

Entegrasyon aşamasına geçmeden önce size gönderdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile Hepsipay Defterim sistemine girmeniz ve ardından orada yer alan üye işyeri sözleşmemizi onaylamanız gerekmektedir. Üye işyeri sözleşmemiz dışında entegrasyon için ayrı bir sözleşme imzalamanıza gerek yoktur.

Sitenize Hepsipay entegrasyonu yapmak için Hepsiburada.com ile çalışmanıza gerek yoktur. Hepsipay ile çalışmak için Hepsipay’e başvurmanız ve başvurunuzun onaylanmasının ardından size gönderdiğimiz entegrasyon dokümanlarındaki adımları takip ederek entegrasyonu tamamlamanız gerekmektedir.

Sitenize Hepsipay Sanal POS hizmeti entegrasyonunu ve testlerinizi tamamladığınızla sistemin çalışır hale getirilmesi için bize e-posta haber vermeniz gerekiyor. Bize satis@hepsipay.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Bize satis@hepsipay.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.