Hepsipay, BDDK’nın 11 Şubat 2016 tarihli 6732 sayılı kararıyla, 6493 Sayılı Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren lisanslı bir elektronik para kuruluşudur.
“Ödemeler burada, işler yolunda!”

Ödeme Seçenekleri

Sitenize Hepsipay Sanal POS entegrasyonu yaparak kredi kartı ve banka kartı ile tek çekim ve taksitli ödeme alabilirsiniz.

Hepsipay Sanal POS hizmeti üzerinden hem kredi kartları hem de banka kartlarıyla ödeme alabilirsiniz.

Hepsipay Sanal POS hizmeti ile 6 kart markasına ait bütün kredi kartları ile yasal olarak izin verilen sınırlar dahilinde taksitli olarak ödeme alabilirsiniz. Bu kart markaları ve bankalar:

  • Bonus (Garanti Bankası, TEB, DenizBank, Şekerbank, ING Bank, Fibabanka, Burgan Bank, ABank, Türkiye Finans Katılım Bankası)
  • World (Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, TEB, Anadolubank, Albaraka)
  • Axess (Akbank)
  • Maximum (İş Bankası, Ziraat Bankası)
  • CardFinans (Finansbank)
  • Paraf (Halkbank)

Müşterileriniz, sitenizden yapacakları alışverişlerde CardFinans, Paraf ve Word kredi kartlarına; Axess ve Bonus kredi ve banka kartlarına ait puanlarını kullanabilirler.

Hepsipay Sanal POS hizmeti, yabancı kart kabul etmemektedir. Yabancı kartlardan ödeme almaya ihtiyacınız olması durumunda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Hepsipay, Türk Lirası ile yapılan ödemeleri kabul etmektedir. Yabancı para birimi ile ödeme almaya ihtiyacınız olması durumunda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Evet, alabilirsiniz. Hepsipay mobil uygulamalara uyumlu alt yapıya sahiptir.

Evet, 3D Secure ile ödeme alabilirsiniz.